top of page
Vyhledat

Kurz krasopisu pro začátečníky v Papiliu

V sobotu 9.3.2024 se v nových prostorech Papilia konaly dva kurzy krasopsaní pod vedením lektorky Lucie Špatenkové vystupující pod značkou @ta_usmevava.Prvního dopoledního kurzu se zúčastnilo 9 osob. Bylo pro nás milým překvapením, že kurz krasopísma zaujal všechny věkové kategorie.


Lucie si, jako zkušená lektorka, vše před příchodem účastníků připravila tak, aby se mohlo ihned po příchodu všech dam, začít pracovat.


Na každého čekal připravený pracovní sešit společně s černým brushpenem.


Nejprve se začalo základní teorií a hned jak bylo vše vysvětleno, přišla na řadu očekávaná praktická část kurzu.

Kurz trval 3 hodiny s jednou přestávkou, kterou mohly všechny účastnice využít pro malé občerstvení (ovoce, voda a džus), které jsme připravili pro navození příjemné a uvolněné atmosféry.

Samozřejmostí byla i káva nebo čaj.


Během krátké přestávky @ta_usmevava vyprávěla dívkám svůj životní příběh, jak s krasopisem začala, kam se až vypracovala a s kým dnes spolupracuje.


Druhý odpolední kurz začal ve 14. hodin za účasti 8. účastnic.


Po skončení kurzu si mohly zájemkyně zakoupit pomůcky na krasopis.Oba kurzy se nesly ve velmi příjemném duchu. Věříme, že i všechny zúčastněné se tak cítily a že kurz splnil jejich očekávání.


Závěrem dostala každá z účastnic malou pozornost od týmu Papilia - tulipán, který byl zároveň symbolicky opožděným dárkem k MDŽ.Mnohokrát děkujeme Lucii @ta_usmevava za její čas a cestu do Náchoda. Její kurz je vždy velice oblíbený a žádaný. Už se těšíme, že kurz krasopisu pro začátečníky znovu zopakujeme nebo navážeme kurzem pro pokročilé.Velké díky patří také všem zúčastněným a věříme, že rádi navštívíte nejen další kurzy, ale také samotné Papilio.
38 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kommentare


bottom of page